28 finał WOŚP za nami !!!

Wolontariusze oraz uczniowie Powiatowego Zespołu nr 6 w Brzeszczach razem z nauczycielami aktywnie wspierali Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Ośrodek Kultury w Brzeszczach zorganizował gminny 28 Finał WOŚP.
Nasza Szkoła wsparła imprezę różnymi ciastami i innymi słodkościami, które mogli kupić przybywający. Datki były przeznaczone do puszki WOŚP. Przy stoisku działał także DKMS (Ośrodek Dawców Szpiku), do  którego można było się zarejestrować.
Od godz. 17.00 zaczęły się koncerty, wystąpiły zespoły: FRONT oraz WEEKEND , a na zakończenie było Światełko do Nieba.
Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy wziąć udział w tej Akcji. Dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu stoiska. Mamy nadzieję, że zagramy z WOŚP-em ponownie.