30 - jubileuszowy- finał WOŚP za nami !!!

Wolontariusze oraz uczniowie Powiatowego Zespołu nr 6 w Brzeszczach razem z nauczycielami aktywnie wspierali Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Ośrodek Kultury w Brzeszczach zorganizował gminny 30 Finał WOŚP.
Nasza Szkoła wsparła imprezę różnymi ciastami i innymi słodkościami, które mogli kupić przybywający. Datki były przeznaczone do puszki WOŚP. Przy stoisku działał także punkt mierzenia ciśnienia.
Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy wziąć udział w tej Akcji. Dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu stoiska. Mamy nadzieję, że zagramy z WOŚP-em ponownie.