27 finał WOŚP już za nami!!!

Wolontariusze oraz uczniowie Powiatowego Zespołu nr 6 w Brzeszczach razem z nauczycielami jak co roku aktywnie wspierali Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.  27 finał odbył się tradycyjnie w Ośrodku Kultury w Brzeszczach.
Powiatowa „Szóstka” wsparła imprezę słodkościami, które mogli kupić goście, zapełniając tym samym puszkę WOŚP . Pierwszy raz szkoła pomogła fundacji DKMS (Ośrodek Dawców Szpiku) w rejestracji dawców szpiku komórek macierzystych w myśl hasła „Pomożesz, bo możesz, masz  to genach”.