Wirtualny spacer
A A A

I sesja Młodzieżowej Rady Powiatu w Oświęcimiu

I sesja Młodzieżowej Rady Powiatu w Oświęcimiu
2 kwietnia odbyła się I sesja Młodzieżowej Rady Powiatu w Oświęcimiu, podczas której młodzieżowi radni złożyli ślubowanie oraz wybrali przewodniczącego i prezydium MRP.
Naszą szkołę reprezentują uczniowie klasy 4l Ewelina Sajdok i Jakub Latanik.
Uroczysta sesja odbyła się w sali audiowizualnej im. Jana Klęczara Internatu Powiatowego Zespołu Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych im. Ignacego Łukasiewicza w Oświęcimiu przy ul. Bema 4. W wydarzeniu uczestniczyli włodarze Powiatu - Andrzej Skrzypiński - Starosta Oświęcimski, wicestarosta Teresa Jankowska, członkowie zarządu Małgorzata Kotapka i Jerzy Mieszczak. nauczyciele, przedstawiciele Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu - JM Rektor dr Sonia Grychtoł, prof. MUP, i prorektor dr Radosław Folga oraz Grażyna Kopeć, przewodnicząca Powiatowej Komisji Wyborczej MRP.
 
Z rąk starosty i przew. PKW młodzieżowi radni odebrali zaświadczenia o wyborze, złożyli ślubowanie, po czym przystąpili do wyboru prezydium Rady. W tajnym głosowaniu przewodniczącą MRP wybrano Patrycję Wanat. Wiceprzewodniczącymi zostali wybrani Mateusz Lach i Amelia Skutela, a sekretarzem Oliwia Chełmecka.
 
Realizacja: Wdesk
2018 - 2026 © Powiatowy Zespół Nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Brzeszczach Polityka cookies Deklaracja dostępności RODO
zamknij
Ten serwis, podobnie jak większość stron internetowych wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. | Polityka cookies