Wirtualny spacer
A A A

I Noworoczne Spotkanie Młodzieżowej Rady Powiatu.

I Noworoczne Spotkanie Młodzieżowej Rady Powiatu.
16 stycznia odbyło się I Noworoczne Spotkanie Młodzieżowej Rady Powiatu, w którym uczestniczyli przedstawiciele naszego samorządu uczniowskiego wraz z reprezentantami innych szkół z terenu powiatu oświęcimskiego. Wydarzenie stanowiło ważną okazję do integracji młodzieży oraz wymiany doświadczeń związanych z działalnością samorządową.
Podczas spotkania podpisano Deklarację Partnerstwa na rzecz Tygodnia Młodzieży Powiatu Oświęcimskiego, której celem jest wspieranie inicjatyw młodzieżowych oraz wzmacnianie współpracy pomiędzy szkołami i instytucjami. Ponadto wprowadzono Patronat Młodzieżowej Rady Powiatu dla szkół z powiatu aktywnie wspierających działania i zaangażowanie młodych ludzi.
Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Starosta Oświęcimski Andrzej Skrzypiński oraz Wicestarosta Teresa Jankowska, którzy podkreślali znaczenie aktywności młodzieży w życiu społecznym oraz rolę dialogu międzypokoleniowego.
Spotkanie miało bardzo uroczysty charakter i okazało się niezwykle owocne, dając solidne podstawy do dalszej współpracy oraz realizacji wspólnych inicjatyw na rzecz młodzieży powiatu oświęcimskiego.
Realizacja: Wdesk
2018 - 2026 © Powiatowy Zespół Nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Brzeszczach Polityka cookies Deklaracja dostępności RODO
zamknij
Ten serwis, podobnie jak większość stron internetowych wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. | Polityka cookies