7 marca 2025 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet i właśnie z tej okazji uczniowie z klasy 2L oraz 1L przygotowali dla społeczności szkolnej akademie.
Podczas akademii Pani dyrektor Dorota Klimczak powitała wszystkich a później wszyscy mieli okazję przenieść się do ubiegłego wieku, w którym powstawały najpiękniejsze piosenki o kobietach.