A A A

2015/2016

Technikum - technik przeróbki kopalin stałych
              rok szk. 2015 /2016
                klasa 4 e   Beata Dubiel -Wojtas

Borończyk Adrian
Dziuba Natalia
Fajferek Piotr , Mateusz            
Gajewski Mateusz
Granat Magdalena                 
Hodur Łukasz
Kaja Konrad
Kamecka Sara
Kostka Klaudia
Kuc Karolina                         
Luranc Wojciech
Mleczko Mariola
Nycz Dominika
Pena Robert                            
Piwowarczyk Piotr                
Polok Beata                         
Soból Sandra
Wysogląd Klaudia
Wywiał Damian
Żabińska Paulina


       Technikum - technik górnictwa podziemnego
              rok szk. 2015 / 2016
Klasa 4 c   wych : Marcin Nikiel


Adamaszek Michał, Piotr                               
Bogusz Kamil
Brzeźniak Cyprian, Marek                            
Gros Dawid, Adam
Grzesło Dawid
Jasiński Łukasz, Stanisław
Jurczyk Rafał
Kołodziej Marcin, Andrzej                            
Kopycki Sebastian, Stanisław
Kostka Dawid
Łabuz Mateusz Marek
Łach Krzysztof, Łukasz
Mączka Tomasz ,Marek
Miłoń Arkadiusz                                    
Płoszczyca Bartłomiej, Wojciech
Ryszka Sławomir
Słowik Mateusz, Władysław
Sosna Błażej
Stachura Szymon
Szalonek Arkadiusz, Marcin
Ścigaj Krzysztof
Wojciech Mateusz, Piotr




Technikum górnictwa podziemnego
rok szk. 2015 / 2016
Klasa 4 d   wych : Maria Bochnak


Berke Stanisław
Błazenek Mateusz
Chromik Rafał, Piotr
Czechowicz Dominik
Dziadkowiec Bartłomiej
Fajferek Dawid, Piotr
Gara Kamil Marcin
Hałat Tomasz
Kołodziejczyk Patryk
Korczyk Robert, Wojciech    
Lasota Kacper
Lipowski Arkadiusz                     
Łuczak Rafał
Merta Axel
Marusza Dariusz
Niemiec Daniel, Maciej
Nowak Paweł
Nycz Jakub
Salepa Damian Tomasz                 
Saternus Alan, Adrian
Sobiesiak Adrian                         
Sokół Adrian Mariusz                           
Surzyn Patryk
Wróbel Mateusz, Rafał                       
Wysogląd Dawid                                 
Zając Dawid


       Technikum - technik górnictwa podziemnego
                                rok szk. 2015 /2016
                                   Klasa 4 f    wych : Sylwia Widzyk
Bębenek Paweł, Adam         
Błasiak Tomasz, Stanisław
Danek Przemysław, Krzysztof
Drągielski Rafał, Bartłomiej
Grudzień Kamil, Piotr
Jamrozowicz Dominik Mateusz
Januszyk Mateusz, Daniel
Jonkisz Dawid                        
Karcz Piotr, Tomasz
Korczyk Mateusz
Kubiczek Konrad                   
Michalik Robert
Mrzygłód Łukasz
Nycz Mateusz, Marek                            
Nikiel Damian
Płonka Jakub, Łukasz
Płoskonka Dawid, Patryk
Pucka Jakub
Rozner Sebastian                         
Szczepańczyk Piotr, Michał
Witek Jakub
Wójcik Konrad
Zaręba Mateusz
Zwaryczuk Bartłomiej        


Zasadnicza Szkoła Zawodowa- górnik ekspoatacji podziemnej
Rok szolny 2015 /2016
Klasa III g    wych : Wojciech Włodarczyk

Nazwisko, imię 
Cacak Kamil 
Chwierut, Krzysztof Jakub                 
Czesak, Adrian 
Danek, Michał Karol 
Dziedzic, Kamil 
Dziedzic, Wojciech 
Ficek Mateusz                           
Gardas, Arkadiusz Mikołaj                  
Gasidło, Grzegorz Kamil 
Gembala Arkadiusz Jan               
Hajduk, Łukasz 
Hałat, Bartłomiej Piotr 
Kloc, Paweł Piotr 
Kolasa Damian                             
Kwaczała Damian       
Łukasik, Adam Mieczysław                  
Małysa Karol    
Nycz, Andrzej Tomasz 
Nycz Jacek 
Rajski, Paweł Tomasz 
Stańczyk, Grzegorz Tomasz 
Stasica, Paweł Mirosław 
Stopa, Kamil 
Szczurek Daniel 
Walus, Karol Jerzy 
Włodarczyk, Paweł Piotr 
Wnętrzak, Damian Zbigniew 
Wróblewski, Marcin 
Zolich, Konrad Ireneusz 


Zasadnicza Szkoła Zawodowa- wielozawodowa 
Klasa 3 w     wych. Ilona Bielak
Rok szkolny 2015 /2016



Nazwisko, imię 
Cebrat, Daria Patrycja Wiktoria 
Cebrat, Kamila Marlena                      
Cebrat, Karolina Magdalena 
Celmer, Szymon/jan 
Drobek, Mateusz Edward 
Garbus, Szymon 
Januszyk, Małgorzata Iwona 
Kubica, Jakub Karol 
Lipowiecki, Damian                           
Majewski Dariusz Piotr  
Mateja, Anita Zuzanna 
Młynik, Paweł 
Nicieja, Dawid Michał 
Noworyta, Sławomir Jakub 
Siemianowski, Sebastian Adam 
Szyszka Konrad, Krzysztof 
Wiśniewska, Paulina 
Wywiał, Tomasz                       




 
Realizacja: Wdesk
2018 © Powiatowy Zespół Nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Brzeszczach Polityka cookies
zamknij
Ten serwis, podobnie jak większość stron internetowych wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. | Polityka cookies