A A A

2014/2015

Technikum - technik logistyk/ technik żywienia klasa 4 i  wych. Wioletta Dąbrowska –Hernas
Dętkoś Karolina , Magdalena
Dubiel Justyna Małgorzata
Fajfer Miłosz Mieczysław                              
Jędrusik  Daria , Emilia
Kamińska Kornelia , Kinga
Kapuściński Mateusz , Marek
Kóska Krystian
Kruk Katarzyna , Zofia
Okrzesik Mateusz , Piotr
Sadek Katarzyna , Anna
Szlosarczyk Przemysław
Szwed Hubert  Stefan
Wojtczak Natalia , Wioletta
Baniak  Magdalena ,  Bernadetta                            
Chmielniak Aleksandra                                        
Czuwaj Klaudia , Ewa
Holewik Urszula , Elżbieta                                    
Korczyk Daniel Edward    
Kwiatkowska Paulina , Katarzyna
Przesór  Olimpia Katarzyna                             
Rzepczyńska Eliza
Wyrobek Ewelina , Sabrina
Zawadzka Karolina , Genowefa
Żmudka Monika , Aneta
 
Technikum - technik górnictwa podziemnego klasa 4 d    wych:  Anna Laszczyk
 
Borowiecki Bartłomiej
Grabowski Piotr ,
Grzywa Robert , Adam
Januszyk Konrad , Paweł                     
Korzeniowski Robert , Rafał                   
Kowolik Kamil , Patryk                           
Kraus Dominik
Kubica Marcin , Wiesław
Migdałek Tomasz , Jan                               
Neuman Marcin , Piotr
Orawczak Grzegorz , Rafał
Pisarek Bartłomiej , Stanisław                 
Piskorz Jakub , Mikołaj
Skiernik Dawid , Tadeusz                          
Sordyl Patryk Piotr
Syrek Kamil , Michał
Szostek Arkadiusz , Zbigniew                    
Wawro Adrian , Paweł    
 
Technikum-technik górnictwa podziemnego klasa 4f wych:Anna Walczyszewska
 
Barciak Sławomir , Łukasz
Bies Konrad
Brańka Paweł , Piotr
Carbol Damian , Marcin
Dusik Jakub , Jan
Gaszman Łukasz
Gregorczyk Danian , Andrzej
Honkisz Marcin , Krzysztof
Jędrzejczyk Krystian ,
Kolasa Mariusz , Wojciech
 Korycinski Marcin , Marek
Kulig Szymon , Jan
Naglik Szymon , Andrzej
 Nikiel Mateusz
Nycz Damian , Jan
Nycz Paweł
Pilarski Piotr , Jerzy
Płonka Łukasz , Wojciech
Rodak Mirosław Łukasz
 Spadek Wojciech , Kamil
Sznajder Paweł                                       
Urbańczyk Wojciech , Bronisław
Uroda Michał, Jan
Waclawek Norbert , Kazimierz
Zieliński Dawid
 
  Technikum Uzupełniające-technik górnictwa podziemnego Klasa 3 TH opiekun: Danuta Kordek
 
Antecki Dawid Jan
Antecki Mateusz 
Bartula Adrian Adam
Bińkowski Jakub Cyryl
Czekaj Andrzej
Ćwiertnia Przemysław Dawid
Dąba Bartłomiej
Dziedzic Tomasz Konrad
Foks Andrzej
Giędłek Adrian
Górski Kamil
Jarosz Łukasz
Jarosz Marcin
Kubisty Jarosław
Kuczmierczyk  Marcin
Lisak Mariusz
MatłaszekKamil
Matusiak Rafał Paweł
Pawełka Rafał
Pękala Aleksander Józef
Pisarek Łukasz
Polok Marcin
Rychta Damian
Sekuła Andrzej
Wądrzyk Marcin
Realizacja: Wdesk
2018 © Powiatowy Zespół Nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Brzeszczach Polityka cookies
zamknij
Ten serwis, podobnie jak większość stron internetowych wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. | Polityka cookies